دوست عزیز، سلام
 
کوچک که بودم، همیشه بهار برایم به معنای شروع دوباره بود، به نظرم می‌شد همه چیز را از اول ساخت. فکر کنم برای شما هم همینطور باشه. حالا بعد از این سالها، هنوز هم همان معنی رو برام داره ... من به شخصه به سوی اهدافم پیش خواهم رفت و اینورس هم همینطور ....
  
ولی چیزهایی در زندگی هست که از اهداف نیز مهم‌ترند، هر آنچه که در راه آرامش انسان گام بردارد، در اولویت است. اگر پیشرفتی هست، ابتدا می‌بایست در راستای انسانیت باشد. هنر مهم است ولی همه چیز نیست. داشتن هدف، عشق، ایمان به خود و اراده، از هنر مهم‌تر است.
 
 مدرسه‌‌اینورس در هفتمین سال خود به سر می‌برد و برای سال آینده، برنامه‌هایی متفاوت نسبت به سالهای گذشته در نظر دارد. برنامه‌هایی که بتواند شرایط آموزشی و رشد بیشتری را فراهم آورد.
 
برایتان، سلامتی روح و جسم، عشق و ایمان به خود و اراده قوی آرزو می‌کنم و امیدوارم که همه بتوانیم برای بهتر زیستن‌‌‌مان بیش از پیش تلاش کنیم.
 
سال نو مبارک
علیرضا اردوبادی
29 اسفند 1393 - مدرسه اینورس

 
ویدئویی که در پایین می بینید، پیام تبریکی است از سوی مدرسین مدرسه اینورس که زمان آن ۱۰۰ ثانیه است.
مازیار شریفیان،رضا واحدی،شهرام سیف هاشمی، علی کیانی امین، حامد حکیمی، فرهاد نجومی، امید مرادی، فراز صیادی‌اسکویی، امید توتونچی، احسان مینایی‌زاده، آرش صالحی، علی‌اصغر حسینی، کیان کیانی، پرنیا پاوپر، محمد خیراندیش، شایان خلیلی‌بیگی، کیوان سلطانیان و علیرضا اردوبادی در این ویدئو حضور دارند.

 
این ویدئو را از اینجا ببینید