نمایشگاهی از آثار ایمان راد با عنوان باغ باطل در موزه هنرهای معاصر اصفهان برپا خواهد شد.
نمایش آثار این هنرمند مشهدی از یکم تا پایان آبان ادامه خواهد داشت و در طول برگزاری آن در روزهای دوم، سوم و چهارم آبان کارگاهی با حضور این هنرمند برپاخواهد شد. این نمایشگاه به کوشش سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان،موزه هنرهای معاصر اصفهان و موسسه آموزش عالی سپهر برپا می‌شود.

درباره ایمان راد:

ایمان راد متولد 1358 در مشهد. وی در سال 82 به تهران مهاجرت کرد و استودیوی شخصی‌اش را در آنجا راه انداخت و از همان زمان با نشریات دانشجویی گوناگون همکاری و جوایز متعددی را از جشنواره‌های دانشجویی دریافت کرد.
این هنرمند طی مدت زمانی طولانی و به جهت ارادت خاصی که به رضا عابدینی داشته و دارد مسیر تهران - مشهد را برای ملاقات با وی و شرکت در کلاسهای استاد می پیموده.
ایمان راد در حال حاضر مشغول مطالعه بر روی فرهنگ و هنر سنتی ایران است و با اعتقاد به‌ظرفیت‌های فرهنگ بومی، رجوع به گذشته را همچون آفرینش هنری می‌داند.
دریافت جایزه اول سه سالانه پوستر ترناوا اسلواکی در سال 88 ، جایزه ویژه انجمن طراحان گرافیک ایران از نهمین دوسالانه بین‌المللی پوستر تهران در سال 86 ،جایزه طراح برگزیده انجمن طراحان گرافیک ایران در مسابقه پوستر بانک و محیط زیست در سال 83،تندیس ویژه ازپنجمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران در سال 80 و ... از دیگر موفقیت های وی محسوب می‌شود.
(برگرفته از خبر ایسنا)