سعیدی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت روز جهانی گرافیک، کارگاهی دو روزه با عنوان آهنگ حروف فارسی از 5 تا 7 اردیبهشت‌ماه در دانشگاه هنر ایران برگزار خواهد کرد.
وی ادامه داد: روز اول می (11 اردیبهشت‌ماه) در دانشگاه آنادول ترکیه نمایشگاهی را به همراه کارگاه آموزشی و سخنرانی خواهم داشت. این نمایشگاه به مناسبت هفته فرهنگی "یونس امره" از شاعران مشهور ترکیه با حضور هنرمندانی از دیگر کشورهای جهان به مدت یک ماه برگزار خواهد شد.
سعیدی همچنین از برپایی نمایشگاه دیگری از آثارش در قبرس خبر داد و گفت: در این کشور نیز 11 خردادماه سال جاری چهارمین کنفرانس تایپوگرافی زیر نظر ایکوگرادا برگزار خواهد شد که در این مراسم در زمینه تایپوگرافی و خوشنویسی ایران سخنرانی خواهم کرد.
مهدی سعیدی متولد 1358 در تهران است. وی در رشته گرافیک از هنرستان هنری مالک اشتر و پس از آن در رشته هنر و طراحی از کشور انگلستان فارغ‌التحصیل شد.
وی عضو انجمن طراحان گرافیک ایران و هنرهای تجسمی است.
وی همچنین در بیش از 68 بی‌ینال و نمایشگاه معتبر در سراسر دنیا از جمله بی‌ینال تهران، بی‌ینال ورشو- لهستان ، بی‌ینال برنو - جمهوری چک ، و ... شرکت داشته و جوایز بسیاری را در سطح داخلی و جهانی از آن خود کرده است که جایزه اول بی‌ینال بین‌المللی پوستر جهان اسلام، جایزه ویژه هفتمین بی ینال بین‌المللی پوستر مکزیک، جایزه سومین سه سالانه بین‌المللی خارک، اکراین، جایزه رییس ایالت تراناوا از سه سالانه بین‌المللی پوستر اسلوانی، جایزه بزرگ از بی‌ینال بین‌المللی پوستر دعوتی کلرادو آمریکا و جایزه بزرگ 10000 دلاری از بی‌ینال بین‌المللی پوستر تایوان، بورسیه مطالعاتی و تحقیقاتی به پاریس برای نوآوری در مجموعه پوسترها از طرف موزه هنرهای معاصر تهران از آن جمله است.
(به نقل از فارس)