گرافیک نت؛ پس از مدتها تلاش و بررسی نقاط ضعف و قوت سایت و همچنین با توجه به نظرات شما همراهان همیشگی بر آن شدیم این امکان را برای اعضاء جامعه مجازی طراحان گرافیک ایران فراهم سازیم تا در صورت ارائه مطالب مفید و به روز توسط اعضا، آنها را در سایت منتشر نمایند.

از هر جای ایران و جهان که هستید خبرها، مقالات، مطالب آموزشی و دیگر مطالب خود را در سایت درج کنید تا پس از بررسی و تائید توسط سردبیر با نام خود شما در گرافیک نت منتشر شود.


برای این کار فقط کافیست عضو سایت باشید و از مسیر نوار ابزار کاربری خود به سادگی مطالب خود را در سایت ذخیره نمائید. مطالب درج شده بصورت روزانه توسط سردبیر بازخوانی و در صورت رعایت قوانین و شراط درج مطلب تائید و منتشر خواهد شد.قوانین درج مطلب عبارتند از:
- مطالب درج شده در پایان روز بعد از تائید توسط تیم مدیریتی، در سایت قابل مشاهده خواهد بود.
- حق تائید و یا عدم تائید مطالب، برای تیم مدیریتی محفوظ است.
- از ارسال ایمیل جهت تائید مطلب خودداری نمائید.
- از درج مطالب تکراری از سایتها دیگر (کپی - پیست) خودداری نمائید.
- از درج مطالب غیر مرتبط جداً خودداری نمائید.
- از درج مطالب تبلیغاتی خودداری نمائید. (در صورت لزوم از بخش آگهی ها استفاده نمائید)
- هر کابر در هر روز، حداکثر سه مطلب می تواند وارد نماید.
- بعد از تائید مطلب، در صورت ویرایش مطلب توسط کاربر، نیاز به تائید مجدد خواهد بود.


با توجه به حجم خبرها و مطالب ارسالی، امکان بررسی همه مطالب از نظر صحت و سلامت وجود نخواهد داشت بنابراین مسئولیت صحت و سلامت تمامی مطالب ارسالی به عهده خود کاربر خواهد بود.

همچنین از امکانات جدید سایت امکان رویت آمار بازدید روزانه از پروفایل و گالری های ایجاد شده توسط اعضاء می باشد که از نوار ابزار کاربری مطابق تصویر زیر قابل دسترس خواهد بود.توجه داشته باشید نظرات شما دوستان و همراهان همیشگی راهگشای ما در هر چه بهتر شدن امکانات گرافیک نت خواهد بود.
همیشه پیروز باشید.