گرافیک نت؛ همزمان با این رونمایی نمایشگاه تصویر سازی‌ های مینی‌ مال تورج صابری‌ وند که در کتاب از یابنده تقاضا می‌شود... به چاپ رسیده است در گالری ایده برپا خواهد شد. این نمایشگاه از تاریخ 18 آذر ماه با رونمایی کتاب، تا تاریخ 24 آذر ماه در گالری ایده ادامه خواهد داشت.

حمید جعفری روزنامه‌ نگار و نویسنده است که مقالات و آثار او در روزنامه‌ های سرمایه، اعتماد، یاس نو، شرق و ... به چاپ رسیده است و کتابی دیگر از این شاعر در حوزه جامعه‌شناسی شعر نو تا چندی دیگر منتشر خواهد شد.

تورج صابری‌ وند پوستر ساز و تصویرساز مینی‌ مال است که تا کنون در بیش از 49 نمایشگاه و فستیوال داخلی و بین‌المللی چون بینال تویاما ژاپن، بینال ایدز اکراین، پوسترهای مثبت استرالیا، جرات برای خشم در آلمان و ... شرکت داشته است.

بازدیدکنندگان می‌توانند همه روزه از جمعه 18 آذر ماه تا 24 آذرماه از ساعت 10 صبح تا 19 به گالری ایده به آدرس خیابان کریم‌خان زند، خیابان خردمند شمالی، خیابان هجدهم، شماره 26 مراجعه کنند و علاقه‌مندان به تهیه کتاب می‌توانند با شماره تلفن‌های 88823625 و 88823387 تماس گرفته و کتاب را در تهران بدون هزینه پستی خرید کنند.