گرافیک نت؛ این نمایشگاه روز جمعه 29 بهمن‌ماه گشایش یافته و علاقه‌مندان می‌توانند از 30 بهمن‌ تا 11 اسفندماه از ساعت 9 تا 18 از این آثار به نشانی خیابان ولیعصر، روبروی بزرگراه نیایش،بلوار اسفندیار، شماره 35 ، موزه امام علی (ع) دیدن کنند.

گرافیک نت؛ نمایشگاه آثار فرزاد ادیبی با عنوان «از بودن وسرودن» این هفته در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) برپا می‌شود.

این طراح و گرافیست درباره کارهای ارائه شده در این نمایشگاه به خبرنگاران گفت: این نمایشگاه شامل سه بخش پوستر، طرح جلد و تصویر سازی می‌شود.

او اضافه کرد: آثار بخش پوستر و طراحی جلد این نمایشگاه مربوط به چهار سال اخیر و بعد از نمایشگاه «خروش خموش» می‌شود که سال 85 در خانه هرمندان ایران برپا کردم.

او همچنین به نمایش تصویرسازی‌های دو دهه اخیرش اشاره کرد و افزود: تصویرسازی‌های ارائه شده در این مجموعه مربوط به سال‌های 73 تا کنون می‌شود که تا به حال فرصت نمایش عمومی و یا انتشار آنها برایم فراهم نشده بود.

ادیبی خاطر نشان کرد: این آثار بیشتر شامل تصویرسازی‌های مطبوعاتی است که به صورت تک رنگ سیاه کار شده‌اند. در کنار آن کارهای پراکنده دیگری هم دیده می‌شود.

به گفته این طراح، در بخش تصویرسازی حداده 100 اثر ،در بخش پوستر 80 و در بخش جلد کتاب حدود 300 اثر به نمیاش درمی‌آید و تمام طبقات موزه هنرهای دینی امام علی (ع) را پر خواهد کرد.

همچنین احتمال دارد در حاشیه این نمایشگاه یک نشست پرسش و پاسخ با حضور ادیبی برگزار شود.

این نمایشگاه روز جمعه - 29 بهمن‌ماه - ساعت 17 تا 20 افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از 30 بهمن‌ تا 11 اسفندماه از ساعت 9 تا 18 از این آثار به نشانی خیابان ولیعصر، روبروی بزرگراه نیایش،بلوار اسفندیار، شماره 35 ، موزه امام علی (ع) دیدن کنند.
منبع: ایسنا