چه زود گذشت... گویی همین دیروز بود... سال ها، روزها، لحظه ها چه زود می گذرند... چه زود زمستان می رود و بهار می آید و چه زود بهار به پایان می رسد و جای خود را به تابستان می دهد!

هر سال در این روزهای پایانی سال این جملات را بسیار می شنویم، هر کس در هر مقام و شغلی در این روزها به عقب بر می گردد و کارنامه یکساله خود را مرور می کند، همه کارهایی که در طول یکسال انجام داده ایم و همه اتفاقات تلخ و شیرین این یکسال جلوی چشممان رژه می روند تا نتیجه بگیریم که چقدر زود گذشت! چقدر زود گذشت و ما هنوز هم کارهای ناتمام زیادی داریم یا تصمیماتی در سالی که گذشت گرفتیم که امسال هم مجال عملی کردن آنها را نیافتیم...

آری قطار زندگی با سرعت و بی توقف بسوی آینده پیش می رود و ما مسافران آن، سوار بر مَرکبِ زمان به پیش می رویم و گاه هم از آن عقب می مانیم و لنگان لنگان سعی در همراهی با آن را داریم...

سالی که گذشت با همه چالش ها، خوبی ها و بدی ها به پایان خود نزدیک می شود و ما با تمام توان، همراه با شما، توانستیم گاه سوار و گاه پیاده با مرکب زمان به پیش برویم. انتشار حدود 250 مطلب توسط ادمین، ایجاد حدود 1750 گالری توسط اعضاء، درج حدود 46762 نظر در گالری ها و پروفایل ها، رکورد ثبت نام 1350 کاربر فعال در یکسال، میانگین بازدید روزانه 1200 بازدید و... نتیجه یکسال تلاش ما در مجموعه گرافیک نت و همراهی شما عزیزان می باشد. اینها همه بضاعت ماست که با تمام دشواری ها و مشکلات مالی، عاشقانه و بی عذر و منتی برای شما تدارک دیده شده که امیدواریم تلاش یکساله این مجموعه نزد شما عزیزان قابل قبول بوده باشد.

با اینکه از چند روز قبل سعی داشتم همچون سالهای گذشته مطلبی بهاری برای بهاریه امسال بنویسم متاسفانه به دلیل مشغله این روزهای میسر نشد و این چند خط را در آخرین ساعات مانده به تحویل سال نو برای شما می نویسم و با سپاسگزاری و یادی از دوستانی که در سالی که گذشت با ما همراه بودند و ما را در اداره این مجموعه یاری نمودند به پایان می برم.

دوستان خوبم (بدون ترتیب): محمد اردلانی، مهدی محمدی، آرش تنهایی، علیرضا صدیقی، تورج صابری وند، سروش مهرجو و مرجان سلمان زاده (مدرسه ویژهاونیش امین الهی، آنیتا رشیدی (موزه هنر امام علی) ، حیدر رضایی (خبرگزاری مهر)، مهران عطایی (پارس پلن)، علیرضا صداقتی، سید مهدی موسوی، حمید قربان پور، عرفان سلطانی، حسین شیخ زادگان، ملیحه و عباس سیف آبادی و... مسعود مهرابی (ماهنامه فیلم)، امرالله فرهادی، حسین صدیقی، آرش سلطانعلی، آقای مقدم (هنرستان هنرهای تجسمی)، نگارخانه لاله و همچنین بسیاری دیگر از دوستانی که ممکن است به دلیل عدم حضور ذهن از قلم افتاده باشند.

با تبریک پیشاپیش نوروز و سال 1392 از طرف من و دیگر دوستانم در گرافیک نت، امیدوارم سال جدید برای شما سالی پر برکت و پر از شادی و موفقیت باشد و در سال آینده بتوانیم پربارتر و پرتوان تر در خدمت شما عزیزان باشیم.

نرم نرمک میرسد اینک بهار، خوش به حال روزگار...

امیرعلی مددی - سردبیر