گـرافیک نت
را در گـوگـل
محبوب کنید
پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷
Thu 20 Sep 2018
یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴   گزارش تصویری  › در شهر اردبیل
۰
محبوب

گزارش ورکشاپ خلاقیت و ایده پردازی اونیش امین الهی

ورکشاپ خلاقیت و ایده پردازی اونیش امین الهی با حضور ۳۵ هنرمند در مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل برگزار شد.

گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، به همت انجمن هنرهای تجسمی و با مشارکت معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان اردبیل این  ورکشاپ طی روزهای ۲۶ لغایت ۲۸ خردادماه ۹۴ در محل مجتمع فرهنگی هنری "فدک" اردبیل برگزار شد.

حجت مجرد رئیس انجمن هنرهای تجسمی اردبیل و دبیر ورک شاپ خلاقیت در این باره گفت:

این ورکشاپ برای اولین بار طی سالیان گذشته با هدف بسترسازی و ارتقاء سطح آموزش های تخصصی هنرهای تجسمی و توسعه فعالیت های آموزشی هدفمند انجمن هنرهای تجسمی و بهره مندی از حضور اساتید ملی و مطرح کشوری بصورت کارگاه آموزشی عملی و تخصصی برگزار شد.

ورکشاپ خلاقیت با حضور سی و پنج هنرمند جوان شامل هنرمندان نقاش، تصویرگر، کاریکاتوریست، طراح گرافیک، معمار و عکاس، بمدت سه روز به مدرسی استاد اونیش امین الهی در مجتمع فرهنگی هنری فدک اردیبل برگزار شد.

موضوع این کارگاه "ایده پردازی در آگهی های تجاری" بود که دو روز اول آن به مباحث تئوری پرداخته شد و با تحلیل ایده های نو در تبلیغات، هنرجویان با روند شکل گیری یک ایده آشنا شدند و در انتهای روز دوم و روز سوم، با کار عملی همراه شد که دانشجویان در قالب گروه های 5 نفره به تمرین نوشتن، پرداختند و ایده هایی را برای یک کمپین تبلیغاتی برای محصول فرضی "عسل" نوشتند. لازم به ذکر است که انتخاب این موضوع براساس نماد و سوغاتی شهر اردبیل "عسل" صورت گرفته است.

 مراسم اختتامیه این ورکشاپ در ظهرگاه ۲۸ خردادماه ۹۴ با حضور سید ناصر اسحاقی مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، مهدی حمیدی معاونت هنری این اداره کل و حسین وثوقی ایرانی معاون اتاق بازرگانی استان با اهدای گواهی شرکت برای شرکت کنندگان و تجلیل از حضور استاد اونیش امین الهی به کار خود پایان داد.

گزارش تصویری این رویداد را اینجــــا ببینید.

طراح پوستر: حجت مجرد
طراح پوستر: حجت مجرد
بازدید از مطلب: ۱۹۰ بار
برای ارسال نظر، باید وارد سایت شوید

مجید مکی  ۱ سال قبل     ۳۰ تير ۱۳۹۴
موفق باشید
موافق هستم
بدون موافق!
Copyright © graphicnet.ir 2008-2018 All rights reservedطراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط ساناتک