گـرافیک نت
را در گـوگـل
محبوب کنید
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
Tue 11 Dec 2018
چهارشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۴   خبرها  › با آثاری از لیلا نورایی
۰
محبوب

رقابت تصویرسازان جهان در جشنواره بین‌المللی طراحی گاو

نمایشگاه آثار منتخب بخش تصویرسازی جشنواره بین‌ المللی طراحی گاو (COW) از امروز 26 مه (5 خرداد) در نپروپتروسک در اوکراین برگزار می‌شود.

گرافیک نت؛ در این نمایشگاه آثاری از تصویرسازان و طراحانی از 28 کشور به نمایش گذاشته می‌شود و هنرمندانی از ایران، اتریش، آرژانتین، بلاروس، کانادا، اسپانیا، ایتالیا، لهستان، پرتغال، روسیه، صربستان، اسلوونی، آمریکا، فرانسه و ... در نمایشگاه آثار منتخب بخش تصویرسازی جشنواره بین‌المللی طراحی گاو (COW) حضور دارند.

از ایران نیز سه اثر از لیلا نورایی هنرمند تصویرساز در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت. لیلا نورایی کارشناس تصویرسازی پیش از این در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی مختلفی حضور داشته و در زمینه انیمیشن‌سازی نیز فعال است که می توان به ساخت انیمیشن کوتاه «چوب به دستها»، «کلاغ پر» و... اشاره کرد.

نمایشگاه آثار تصویرسازی جشنواره بین‌المللی طراحی گاو (COW) از امروز 26 مه (5 خرداد) در نپروپتروسک در اوکراین افتتاح و تا 26 ژوئن (5 تیر) ادامه دارد.

جشنواره بین‌المللی طراحی گاو ماه نوامبر نیز نمایشگاه آثار منتخب بخش طراحی شامل طراحی پوستر COW، طراحی لوگو، طراحی بسته‌بندی و طراحی کارت را برگزار می‌کند.

وبسایت این جشنواره

بازدید از مطلب: ۱۶۵ بار
برای ارسال نظر، باید وارد سایت شوید

Copyright © graphicnet.ir 2008-2018 All rights reservedطراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط ساناتک