گـرافیک نت
را در گـوگـل
محبوب کنید
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
Thu 21 Jun 2018
یکشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۴   نمایشگاهها  › در گالری ایده
۰
محبوب

نمایشگاه گروهی نقاشی و تصویرسازی

نمایشگاه گروهی آثار نقاشی و تصویرسازی اساتید آموزشگاه ایده با حضور هنرمندانی همچون محمدرضا اصلانی فیلمساز و شاعر با سابقه روز جمعه ۲۱ فروردین در گالری ایده افتتاح شد.

گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی ایده، مدرسه هنرهای تجسمی ایده طبق روال هرساله خود فعالیت رسمی خود را با مراسم "عید دیدنی" و نمایشگاه آثار اساتید این مدرسه آغاز کرد و هنرمندانی همچون محمدرضا اصلانی، عباس مشهدی زاده، بیتا وکیلی، محمدرضا ابراهیمی، آرش تنهایی و...از این نمایشگاه دیدن کردند.

در این نمایشگاه نقاشی و تصویرسازی آثار کوروش قاضی‌مراد٬ حافظ میر‌آفتابی٬ دکتر همایون سلیمی٬ اونیش امین‌الهی٬ هیوا پاشایی٬ مانلی منوچهری٬ حسین صافی٬ ژیلا دژم٬ کمال طباطبائی٬ رامین شیخانی٬ پژمان رحیمی‌زاده٬ مرتضی یزدانی٬ محمد‌رضا فیروزه‌٬ سینا گودرزی و آرش کریمی با حضور این هنرمندان به نمایش درآمد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

همچنین مدرسه تبلیغات ایده در این روز مدارک پایان دوره سومین دوره مدیریت برند (MBA) را به فارغ‌التحصیلان اعطا کرد و با افتتاح رسمی کافه هنری ایده از هنرمندان پذیرایی به عمل آورد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه تا 28 فروردین ماه در گالری ایده در خیابان کریم‌خان، خیابان خردمند شمالی، کوچه هجدهم، پلاک ۲۶ میزبان علاقمندان است.

بازدید از مطلب: ۸۰ بار
برای ارسال نظر، باید وارد سایت شوید

Copyright © graphicnet.ir 2008-2016 All rights reservedطراحی سایت ساناتک