گـرافیک نت
را در گـوگـل
محبوب کنید
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
Mon 10 Dec 2018
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳   فراخوان  › 150 اثر از 6 کشور
۰
محبوب

تمدید حضور در نمایشگاه تصویرسازی امید

تاکنون 150 اثر از 6 کشور به نمایشگاه امید عباسی رسیده و فراخوان حضور برای متقاضیان نمایشگاه تصویرسازی امید (یادمان امید عباسی) تا 20 تیر ماه تمدید شد.

گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی گروه تصویرگران هنر موگه، نمایشگاه تصویرسازی امید که با استقبال جمع کثیری از تصویرگران داخلی و خارجی قرار گرفته است به درخواست هنرمندان برای ارسال آثار تا 20 تیرماه تمدید شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، تاکنون 150 اثر از هنرمندان ایرانی به این رویداد فرهنگی هنری ارسال شده است. همچنین آثاری از نروژ، روسیه، هلند، ژاپن و اندونزی نیز به دبیرخانه ارسال شده است.

اعلام حمایت 150 هنرمند از نمایشگاه امید عباسی، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و ایام برگزاری این رویداد فرهنگی  و  نظر به در خواست  متقاضیان برای حضور در نمایشگاه، مهلت ارسال آثار برای شرکت‌کنندگان در این رویداد فرهنگی تا 20 تیر ماه سال جاری  تمدید شد.

شرکت‌کنندگان در این مسابقه می توانند 3 اثر را  با تکنیک و مواد: آزاد و با اندازه حداکثر 50 در 70 سانتیمتر  تا 15 خرداد ماه به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال کنند.

همچنین متقاضیان برای حضور و اطلاع از مقررات نمایشگاه می توانند به وب سایت رسمی  نمایشگاه به نشانی اینترنتی Festival.ideaschool.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های 88823625 - 88823387  تماس حاصل نمایند.

گروه تصویرگران هنر «موگه» و مدرسه هنرهای «ایده»، اولین نمایشگاه و مسابقه تصویرسازی از قهرمانان خود را با نام «امید» به عنوان یادمان امید عباسی برگزار می کند.

تجلیل از امید عباسی آتشنشان فداکاری که سال گذشته برای نجات یک کودک جان خود را از دست داد،آفرینش قهرمان های واقعی، ارزش آفرین و کارآمد در زندگی کودکان،تجلیل و تشویق جامعه برای حمایت از این قهرمانان،تلاش برای حفظ حیات ارزش های انسانی در زندگی مدرن امروزی از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

 قرار است این نمایشگاه 17 مرداد ماه و همزمان با روز خبرنگار در گالری «ایده» و با نگاهی انسان دوستانه برگزار شود.

بازدید از مطلب: ۱۴۳ بار
برای ارسال نظر، باید وارد سایت شوید

Copyright © graphicnet.ir 2008-2018 All rights reservedطراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط ساناتک