گـرافیک نت
را در گـوگـل
محبوب کنید
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
Mon 19 Nov 2018
یکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳   فراخوان  › گروه تصویرگران هنر موگه
۰
محبوب

دعوت از تصویرگران برای یادمان امید عباسی

گروه تصویرگران هنر موگه با مشارکت مدرسه هنرهای ایده، اولین نمایشگاه و مسابقه تصویرسازی از قهرمانان خود را با نام «امید» به عنوان یادمان امید عباسی برگزار می کند.

گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی گروه تصویرگران هنر موگه، تجلیل از امید عباسی آتشنشان فداکاری که سال گذشته برای نجات یک کودک جان خود را از دست داد، آفرینش قهرمان های واقعی، ارزش آفرین و کارآمد در زندگی کودکان، تجلیل و تشویق جامعه برای حمایت از این قهرمانان، تلاش برای حفظ حیات ارزش های انسانی در زندگی مدرن امروزی از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند 3 اثر را  با تکنیک و مواد: آزاد و با اندازه حداکثر 50 در 70 سانتیمتر  تا 15 خرداد ماه به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال کنند.

همچنین متقاضیان برای حضور و اطلاع از مقررات نمایشگاه می توانند به وب سایت رسمی نمایشگاه به نشانی اینترنتیvisualarts.ideaschool.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن های 88823625 - 88823387  تماس حاصل نمایند.          

این نمایشگاه که 6 تیر ماه سال جاری در گالری ایده با نگاهی انسان دوستانه و پاسداشت امید عباسی، آتش نشانی که سال گذشته در جریان یک آتش سوزی جان کودکی را نجات داد و با اهدای اعضا خویش به زندگی 3 نفر دیگر حیات بخشید، برگزار می شود.


بازدید از مطلب: ۱۴۹ بار
برای ارسال نظر، باید وارد سایت شوید

Copyright © graphicnet.ir 2008-2018 All rights reservedطراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط ساناتک