گـرافیک نت
را در گـوگـل
محبوب کنید
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
Mon 10 Dec 2018
سه شنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۲   فراخوان  › در خانه هنرمندان ایران
۰
محبوب

جشن پنج سالگی و مسابقه عکاسی ایده

مدرسه هنر و تبلیغات ایده قصد دارد مراسم جشن بزرگ پنج سالگی خود را همراه با مسابقه عکاسی، در روز 27 مهر ماه و در محل خانه هنرمندان ایران برگزار نماید.

گرافیک نت؛ مدرسه هنر و تبلیغات ایده به مناسب پنج سال فعالیت مستمر در زمینه آموزش، برگزاری نمایشگاه‌های هنری و انتشار کتاب های فرهنگی، هنری و آموزشی؛ قصد دارد مراسم جشن بزرگ پنج سالگی خود را در روز 27 مهر ماه در محل خانه هنرمندان ایران برگزار نماید. این جشن با شکوه که با حضور چهره‌های برجسته فرهنگی و هنری و بنیانگذاران صنعت تبلیغات کشور برگزار خواهد شد شامل مراسم تجلیل و تقدیر از اساتید پیش کسوت تبلیغات ایران و افتتاح نمایشگاه بی نظیر مجموعه ای از آگهی های تبلیغاتی مطبوعات ایران و رونمایی از کتاب مجموعه یکصد آگهی مطبوعات که توسط انتشارات ایده به طبع رسیده است خواهد بود. همچنین رونمائی از کتاب کارنامه پنج ساله ایده و افتتاح نمایشگاه آثار نمادین اساتید به عنوان یادبود پنج سالگی ایده، از دیگر بخش‌های این جشن خواهد بود. این جشن به صورت همزمان در روز شنبه 27 مهرماه در خانه هنرمندان ایران و در گالری ایده برگزار می شود. اطلاعات تکمیلی اخبار جشن پنج سالگی ایده متعاقبا اعلام خواهد شد.

جایزه بهترین عکس های مراسم جشن پنج سالگی ایده

مدرسه ایده در نظر دارد به مناسبت برگزاری جشن پنج سالگی ایده،  ضمن برپایی نمایشگاهی از عکسهای برگزیده از این مراسم، به ده نفر از صاحبان بهترین عکسها به انتخاب هیئت داوران جوایز ارزشمندی اهدا نماید.

لذا از کلیه هنرجویان علاقمند دعوت میشود تا ضمن شرکت  در مراسم جشن پنج سالگی ایده که از ساعت 5 بعدازظهر روز 27 مهر ماه در محل خانه هنرمندان ایران برگزار میشود، آثار خود را تا پایان وقت روز 28 مهر ماه به دفتر آموزشگاه ایده تحویل نمایند.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88823387 و 88823625 آموزشگاه ایده تماس حاصل نمایند.

بازدید از مطلب: ۱۶۷ بار
برای ارسال نظر، باید وارد سایت شوید

Copyright © graphicnet.ir 2008-2018 All rights reservedطراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط ساناتک