گـرافیک نت
را در گـوگـل
محبوب کنید
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
Mon 10 Dec 2018
یکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۲   فراخوان  › تمدید شد!
۰
محبوب

فراخوان نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبراکرم (ص)

مهلت ارسال آثار نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص) با توجه به استقبال گسترده هنرمندان سراسر جهان تا 30 آذرماه تمدید شد.

گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته «محمد رسول الله» به ریاست مجیدی مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی بر گزار می‌شود.

این جشنواره تاکنون با استقبال بیش 2000 هنرمند سراسر جهان روبرو شده است که با توجه به ابراز علاقمندی هنرمندان برای حضور در این رویداد هنری، دبیرخانه این جشنواره، مهلت ارسال آثار را تا پایان 30 آذرماه تمدید کرد.

برگزارکنندگان فیلم سینمایی «محمد صلی ا... علیه و آله و سلم» با مشارکت سازمان زیباسازی شهرداری تهران، نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته (لوگوتایپ) «محمد رسول الله» را برگزار می کنند.

این جشنواره با ریاست مجید مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی برگزار خواهد شد و دکتر مصطفی گودرزی مشاوره علمی - هنری و حجت ناصری دبیری اجرایی این جشنواره را بر عهده خواهند داشت. همچنین ابراهیم حقیقی، صداقت جباری، جلیل رسولی، حبیب الله صادقی، مسعود نجابتی و دو داور بین المللی آثار این جشنواره را داوری خواهند کرد.

لازم به ذکر است آثار هنری ارسالی به این جشنواره می تواند به صورت کالیگرافیک یا خوشنویسانه، آیکونیک یا تصویری (شمایلی)، تایپوگرافیک یا حروفچینانه و هند راینینگ یا دست نویسانه باشد.

شرکت برای عموم هنرمندان در این جشنواره آزاد است و «محمد رسول الله» باید با حروف الفبای فارسی – عربی یا انگلیسی طراحی شود. هر هنرمند می تواند حداکثر سه اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند.

نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) جوایز 5 هزار دلاری، 4 هزار دلاری و 3 هزار دلاری برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته، ضمن اینکه هیات داوران با اهدای جوایز 1 هزار دلاری به 5 برگزیده از آنها تقدیر خواهد کرد.

علاقمندان برای حضور در این جشنواره می‌توانند به سایت www.mohammad-institute.com مراجعه و نسبت به دریافت اطلاعات و همچنین ارسال آثار اقدام کنند.

بازدید از مطلب: ۱۲۶ بار
برای ارسال نظر، باید وارد سایت شوید

Copyright © graphicnet.ir 2008-2018 All rights reservedطراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط ساناتک