گـرافیک نت
را در گـوگـل
محبوب کنید
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
Thu 21 Jun 2018
یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۱   ورکشاپ ها  › در گالری پردیس ملت
۰
محبوب

ورکشاپ نقاشی علی ذاکری

مدیر هنرهای تجسمی و امور موزه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری ورکشاپ نقاشی علی ذاکری در جمعه 12 و 19 آبان ماه در گالری پردیس ملت خبر داد.

گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، امیر عبدالحسینی در خصوص برگزاری ورکشاپ نقاشی استاد علی ذاکری گفت: این کارگاه در ادامه برنامه های معاونت هنری سازمان با موضوع بچه های ارسباران و با هدف حمایت از کودکان زلزله زده آذربایجان برگزار خواهد شد.

وی افزود: قرار است در روزهای جمعه 12 و 19 آبان ماه از ساعت 10 تا 17 تعدادی از کودکان 7 تا 12 سال به سرپرستی علی ذاکری بر روی بوم های 50 در 50 سانتی متر به خلق اثر بپردازند و عواید حاصل از فروش آثار به نفع کودکان زلزله زده آذربایجان در نظر گرفته شود.

وی در ادامه دنیای کودکان را سرشار از ایده و خلاقیت های بکر دانست و اشاره نمود: لذت نقاشی و تجسم  احساسات درونی کودکانه از مهمترین و جذاب ترین علاقه مندی های این گروه است که در این برنامه طی یک مشارکت گروهی و هنری به هم نوایی و همدلی با کودکان ارسباران خواهد پرداخت.

عبدالحسینی در پایان گفت: استاد علی ذاکری به عنوان مربی کارگاه، کودکان را در خلق اثر یاری می کند و در کنار ایشان استادان و هنرمندان صاحب نامی نیز این رویداد را همراهی خواهند کرد.

گالری پردیس سینمایی ملت در خیابان ولی عصر، بزرگراه نیایش، روبروی بزرگراه کردستان واقع شده است.

بازدید از مطلب: ۷۲ بار
برای ارسال نظر، باید وارد سایت شوید

Copyright © graphicnet.ir 2008-2016 All rights reservedطراحی سایت ساناتک