گـرافیک نت
را در گـوگـل
محبوب کنید
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
Thu 21 Jun 2018
سه شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۰   ورکشاپ ها  › در موزه هنر امام علی
۰
محبوب

کارگاه عکاسی از قطره

کارگاه عکاسی از قطره به همت کانون عکاسان ایران و با هدف تمرکز و توجه افراد جامعه به اهمیت آب و گشودن دریچه ای برای بروز خلاقیت عکاسان در موزه هنر امام علی (ع) برگزار خواهد شد.

گرافیک نت؛ کارگاه عکاسی از قطره به همت کانون عکاسان ایران و با هدف تمرکز و توجه افراد جامعه به اهمیت آب و همچنین معرفی تکنیک های نوین عکاسی از مایعات و گشودن دریچه ای برای بروز خلاقیت عکاسان روز شنبه، 19 شهریور ماه در موزه هنر امام علی (ع)، برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی موزه هنر امام علی (ع)، در این کارگاه سعید چاوشی به ارایه تکنیک های مختلف عکاسی از قطره به صورت عکس از تاج قطره، میل قطره و برخورد دو قطره خواهد پرداخت. لازم به ذکر است تکنیک آخر (برخورد دو قطره) به ثبت تصویر قطره معلق در فضا می پردازد و از روش های ابداعی این عکاس بوده و موضوع اصلی این کارگاه خواهد بود.
در پایان کارگاه، یکی از آثار عکاسی قطره سعید چاوشی که یادبودی برای شهدای هفتم تیرماه است به موزه هنر امام علی (ع) اهدا خواهد شد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این برنامه می توانند به موزه هنرامام علی (ع) واقع در خیابان ولی عصر(عج)، روبروی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار، شماره 35 و به سایت کانون عکاسان ایران به نشانی iranartphoto.com مراجعه نمایند.

 
بازدید از مطلب: ۷۴ بار
برای ارسال نظر، باید وارد سایت شوید

Copyright © graphicnet.ir 2008-2016 All rights reservedطراحی سایت ساناتک