گـرافیک نت
را در گـوگـل
محبوب کنید
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
Sat 20 Oct 2018
شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۰   معرفی کتاب   نویسنده: فرید اسلامی  
۰
محبوب

کتابهای چاپ شده من

پرتیراژترین کتاب در مورد آذربایجان شرقی

کتاب آذربایجان سرزمین زیبائیها در دو نوبت چاپ 25 هزار نسخه از آن منتشر شده است. این کتاب شامل عکسهایی از آثار تاریخی و گردشگری و طبیعت آذربایجان شرقی است که به دو زبان انگلیسی و فارسی تهیه و تدوین شده است و در دسترس عموم گردشگران و مهمانان داخلی و خارجی قرار گرفته است.

این کتاب برای آذربایجانیهایی که قصد سفر به شهرستانهای استان را دارند نیز کتابی مناسب است که می توانند از کتاب فروشیهای معتبر و موزه ها و مراکز دیگر تهیه فرمایند.

این کتاب در قطع 12*17 با 72 صفحه رنگی با عکسهای فرید اسلامی و طرحهای لیدا فریمان و با خط روی جلد زیبای محمدعلی فرزبود و ترجمه دکتر باقری حمیدی توسط انتشارات شایسته چاپ شده است.

لازم به ذکر است تا کنون چندین کتاب با تیراژهای بالای ده هزار جلد توسط فرید اسلامی تهیه و چاپ شده است که می توان به کتاب دیدنیهای آذربایجان شرقی با تیراژ سی هزار نسخه، تبریز شهر زیبائیها با تیراژ یازده هزار نسخه و حرفی برای گفتن با 6000 نسخه، مجموعه عکس آذربایجان شرقی پنجاه هزار نسخه، سی دی و نرم افزار آذربایجان شرقی بیش از 60 هزار نسخه، تبریز و آذربایجان شرقی در یک نگاه در دو جلد 5 هزار نسخه، کارت پستال پانصد هزار عدد، پوستر صدهزار عدد، سیمای شهر تبریز سه هزار نسخه، سیمای میراث فرهنگی 13800 نسخه، اطلاعات گردشگری 11 هزار جلد، آذربایجان گهواره فرهنگ و تمدن 2000 جلد و کتابهای دیگر اشاره کرد. همچنین کتابهای شمس همشهری همشهری شمس و کتاب جامع تبریز و آذربایجان شرقی و گزیده مقالات شمس تبریزی و کتابهایی در مورد شعر و ادبیات آذربایجان و راهنمای گردشگری آذربایجان و بیوگرافی هنرمندان، توانمندیهای صنعتی و اقتصادی و فرصتهای سرمایه گذاری و کتابهای دیگر در دست تهیه و تدوین و چاپ دارد.

فرید اسلامی هنرآموخته هنرستان هنرهای زیبا و تجسمی میرک در رشته نقاشی است. دوره های گرافیک و مینیاتور و تذهیب و مجسمه را همزمان در هنرستان گذرانده است. حرفه عکاسی را از انجمن سینمای جوانان تبریز شروع و فعالیت عکاسی را با همکاری در مطبوعات و روزنامه ها ادامه داده و عکسهای زیادی از وی در مطبوعات چاپ شد و همزمان وارد عرصه روزنامه نگاری، خبرنگاری و نویسندگی در مطبوعات شد و یک دوره کوتاه فیلم سازی زیر نظر مجید مجیدی و مجتبی راعی گذرانده است.

فعالیت در زمینه شعر را از نوجوانی و هنگامی که در هنرستان تحصیل می کرد شروع و شعرهای زیادی در روزنامه ها و مطبوعات ویژه نامه های ادبی و هنری چاپ شده است.

ایشان در نمایشگاههای متعدد نقاشی شرکت داشتند، نمایشگاه انفرادی در تهران، نمایشگاه انفرادی در گالری مانی تبریز و بیش از 25 نمایشگاه جمعی در تهران و تبریز از جمله آنهاست. تا کنون بیش از 500 هزار کارت پستال و پوستر و 150 هزار جلد کتاب از ایشان چاپ و منتشر شده است.

 

بازدید از مطلب: ۱۷۰ بار
برای ارسال نظر، باید وارد سایت شوید

jfhaed   ۱ سال قبل     ۱۴ آبان ۱۳۹۰
pykvMK , [url=http://aoekyuiyogxv.com/]aoekyuiyogxv[/url], [link=http://qmubciomlmeu.com/]qmubciomlmeu[/link], http://psjfmbwltzoz.com/
موافق هستم
بدون موافق!
xqywhpl   ۱ سال قبل     ۱۲ آبان ۱۳۹۰
MtFmF5 gmwgbuenuoea
موافق هستم
بدون موافق!
ilahestneab   ۱ سال قبل     ۰۷ آبان ۱۳۹۰
Hixm5u , [url=http://regrklzbgtfg.com/]regrklzbgtfg[/url], [link=http://kbbjlszvdxhk.com/]kbbjlszvdxhk[/link], http://ywussrnppjrh.com/
موافق هستم
فرید اسلامی موافق است
dgvozusyla   ۱ سال قبل     ۰۶ آبان ۱۳۹۰
WsJkP1 lpqkwpjzvqsr
موافق هستم
بدون موافق!
Kathreen   ۱ سال قبل     ۰۵ آبان ۱۳۹۰
Felt so hopeless lokonig for answers to my questions...until now.
موافق هستم
بدون موافق!
Copyright © graphicnet.ir 2008-2018 All rights reservedطراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط ساناتک